fbpx
thumb_img
20 stycznia 2019 |  Reportaż z Chrztu Św.

Chrzest Św. Anny odbył się w Parafii św. brata Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze. Tą uroczystość fotografowałam z ogromną przyjemnością, Ania, przez całą mszę była bardzo grzeczna i spokojna, a rodzice tej małej dziewczynki jak i pozostali członkowie jej rodziny to bardzo radośni i szczęśliwi ludzie – uśmiech z ich twarzy nie schodził ani na chwilę, dzięki temu powstał wspaniały reportaż pełen wybornych emocji.

Zapraszam Was do obejrzenia kilku kadrów z tej uroczystości

fotograf na chrzestfotograf zielona gorafotograf zielona gorafotograf zielona gorafotograf chrzest swfotograf chrzest swfotograf na chrzest

Mama małej Anny takie piękne słowa napisała po otrzymaniu reportażu z Chrztu córeczki :

“Jestem zachwycona, zauroczona ta sesją. Zdecydowanie będzie to dla nas jak i dla Ani przecudowna Pamiątka. Milena stojąc za swym aparatem skupia się by wyłapać wszystkie wspaniałe chwile i wręcz odpływa???? a my stojąc przed aparatem ani przez chwilę nie czuliśmy się zestresowani, tylko czuliśmy się baaardzo dobrze. Ciężko ubrać w słowa jak bardzo jesteśmy zadowoleni. Zdjęcia mówią same za siebie . Dziękujemy i na pewno do zobaczenia na kolejnych sesjach ????♥️ ????”

Uwielbiam tworzyć dla Was pamiątki w postaci pięknych fotografii!!!