fbpx

ILE KOSZTUJE REPORTAŻ ŚLUBNY?
Cena reportażu ślubnego zależna jest od wybranego pakietu. Więcej informacji otrzymacie pisząc do mnie tutaj – w odpowiedzi wyślę Wam szczegółową ofertę.

ILE TRWA REPORTAŻ ŚLUBNY?
Reportaż ślubny trwa od 9 do 12 godzin. W tym czasie jestem z Wami nieprzerwanie. Jeżeli proponowany wymiar czasowy nie jest zgodny z Waszymi oczekiwaniami dostosuję ofertę do Waszych planów – czas fotografowania możemy przedłużyć ponad 12h.

ILE OTRZYMAMY FOTOGRAFII?
W przypadku reportażu od przygotowań do oczepin otrzymacie nie mniej jak 350 fotografii. Nie stawiam górnej granicy, ponieważ nie limituję liczby zdjęć jakie Wam przekażę , oznacza to, że otrzymacie wszystkie dobre fotografie jakie powstały podczas reportażu.  W umowie podaję liczbę minimalną jakiej możecie się spodziewać i zazwyczaj liczba przekazanych zdjęć jest większa.

W JAKIEJ FORMIE OTRZYMAMY WYKONANE FOTOGRAFIE?
Wszystkie wykonane zdjęcia, które przeszły proces selekcji zostają poddane autorskiej obróbce. Po przygotowaniu, zdjęcia zostaną zamieszczone w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem. Wydruki zdjęć otrzymacie w pięknym drewnianym pudełku, a wszystkie zdjecia w formie cyfrowej zostaną nagrane na drewniany pendrive.

JAK WYGLĄDA KWESTIA DOJAZDU?
Dysponuję własnym samochodem i dbam o wszystkie dojazdy we własnym zakresie. Oferta jaką otrzymacie zawiera wszystkie dodatkowe koszty związane z potrzebnymi dojazdami jak i ewentualnymi noclegami. Na co dzień mieszkam w Krośnie Odrzańskim, ale dojazd w dalsze miejsce to nie problem – powiedzcie tylko gdzie a chętnie Was odwiedzę.

CZY WARTO ROBIĆ SESJĘ W PLENERZE INNEGO DNIA?
Oczywiście, ale przyznam, że jest jeden ważny warunek –musicie tego naprawdę chcieć. Będę z Wami szczera i proszę nie zrozumncie mnie źle, ale plener ślubny innego dnia wymaga dodatkowego zaangażowania, czasu, a przede wszystkim chęci, a po ślubie nie każdy je w sobie znajduje. Zawsze staram się wykonać Wam mini plener w trakcie przyjęcia,  dzięki czemu mogę uchwycić wibrujące w Was jeszcze emocje i spojrzenia w tym wyjątkowym dniu, podczas takiej 15-20minutowej sesji w okolicy sali powstają piękne kadry – jednak jeżeli macie chęci i  zależy Wam na sesji plenerowej innego dnia to z przyjemnością wybiorę się z Wami na taką sesję. Hej przygodo!!!

CZY WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SESJĘ NARZECZEŃSKĄ?
Jak najbardziej. Dzięki niej mamy okazję poznać się lepiej, co jest ogromną zaletą takiej sesji. Po tym spotkaniu, w dniu ślubu będziecie czuć się bardziej swobodnie w moim towarzystwie. W ramach sesji otrzymujecie ode mnie nie mniej niż 35 zdjęć poddanych obróbce. W tej kwestii również się nie ograniczam, ponieważ lubię tworzyć opowieści o Was pełne klimatu, emocji oraz detali. Sesja narzeczeńska to przepiękna pamiątka. Tak więc jeśli macie ochotę spędzić razem przyjemne popołudnie to zapraszam Was na wspólny spacer, chętnie wybiorę się też do Was na poranną kawę i domową sesję lifestyle.

FIRSTLOOK
Wasze pierwsze spotkanie po tym jak będziecie już przygotowani.  Po przygotowaniach wybieramy miejsce, gdzie najpierw pójdzie tam jedna osoba a druga dojdzie do niej po chwili – uwierzcie mi, moment, w którym  zobaczycie się po raz pierwszy to czas tylko dla Was, pełen pięknych emocji. Nie w domu, w pokoju pełnym ludzi, a na uboczu, sami, we dwoje, w ciszy. Warto!

CZY POSIADASZ PROFESJONALNY SPRZĘT?
Na każdym ślubie pracuję na dwóch pełnoklatkowych, profesjonalnych aparatach oraz  jasnych obiektywach podpiętych do skórzanych szelek. Tak, żeby reportaż z Waszego dnia ślubu był bezpieczny i różnorodny. Posiadam sprzęt z dwoma slotami kart co dodatkowo zabezpiecza Wasze zdjęcia ślubne! Zawsze mam też ze sobą trzeci, zapasowy aparat na wypadek awarii jednego z dwóch na których pracuję. Posiadam zestaw 4 lamp, które rozstawiam na sali na statywach, dzięki czemu Wasze zdjęcia z Wesela są jasne, a Wy nie jesteście “udekorowani” kolorowymi kropkami z laserów i świateł DJ.

JAK WYGLĄDA PRACA FOTOGRAFA W DNIU ŚLUBU?
Zawsze zaczynam fotografować dzień ślubu około 3 godziny przed planowaną uroczystością. Najpierw fotografuję otoczenie i detale, następnie przygotowania, błogosławieństwo. Jestem z Wami podczas ceremonii oraz przyjęcia do oczepin lub max. 1 w nocy. W tym czasie dzieją się najważniejsze rzeczy.

DETALE
Przed ślubem proszę o przygotowanie i zebranie w jednym miejscu takich rzeczy jak: suknia ślubna, obrączki, biżuteria, bukiet panny młodej, butonierki, zaproszenia ślubne, buty. Po sfotografowaniu detali przechodzimy do zdjęć podczas przygotowań.

CZY ZAWSZE PUBLIKUJESZ WYKONANE ZDJĘCIA?
Publikacja zdjęć jest dla mnie bardzo ważna– dzięki temu pary, zainteresowane moją fotografią mogą sprawdzić jakość i poziom mojej pracy.  Gdybym nie miała takiej możliwości prawdopodobnie nie byłoby Was tutaj. Rozumiem jednak, że nie każdy chce aby jego wizerunek był w sieci i zawsze szanuję Waszą prywatność. Jeżeli nie chcecie abym publikowała Wasze fotografie na mojej stronie internetowej poinformujcie mnie o tym, jednak zawsze przed dodaniem zdjęć z Waszego ślubu pytam Was o zgodę.

CZY WYKONUJESZ ALBUMY ŚLUBNE?
Oczywiście! Piękne zdjęcia zasługują na piękną oprawę.  Albumy projektuję w programie graficznym, a ich wydruk zlecam zaufanej i sprawdzonej drukarni. Albumy jakie ode mnie otrzymacie, wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

ILE CZASU BĘDZIEMY CZEKAĆ NA WYKONANE ZDJĘCIA?
Pierwsze kilka ujęć otrzymacie do 3-4 dni roboczych po ślubie jako małą “zapowiedź” Waszego reportażu slubnego. Cały materiał otrzymacie maksymalnie w ciągu 40 dni roboczych, ale w większości przypadków przygotowuję dla Was galerię znacznie wcześniej.