fbpx

 

Moja praca jest moją pasją, co dla Was stanowi wspaniały bonus, możecie mieć pewność, że oddam jej całe swoje serce i zaangażowanie. Jesteście dla mnie ważni, dzięki Wam mogę się rozwijać i tworzyć dla Was piękne naturalne fotografie, które będą ponadczasową pamiątką oraz waszym dziedzictwem dla pokoleń. Każdy moment spędzony z Wami to dla mnie zaszczyt.

 

REGULAMIN SESJI ZDJĘCIOWEJ

 

 1. Rezerwacja terminu sesji zdjęciowej jest równoznaczna z akceptacją regulaminu
 2. Przed sesją klient otrzymuje link do poradnika dot. wyboru stroju na sesję. W przypadku wątpliwości możliwe są konsultacje z fotografem.
 3. Sesja plenerowa odbywa się w godzinach popołudniowych, przed zachodem słońca, lub w godzinach rannych do godziny po wschodzie słońca.
 4. Sesja domowa lifestyle odbywa się w godzinach 9:00-15:00
 5. Klient decydując się na sesję w plenerze musi być świadomy, że w plenerze mamy styczność z owadami. Zabezpieczenie się np. przed kleszczami, komarami leży po stronie Klienta.
 6. Na sesję domową lifestyle należy posprzątać mieszkanie, pochować wystające kable, płyny, butelkie z napijami, poukładać zabawki. Jeżeli klient ma życzenie, żeby zrobić zdjęcia pokazujące prawdziwą codzienność, mieszkanie może zostać w stanie, w jakim na co dzień funkcjonujecie, ale po sesji nie będzie możliwości usuwania obiektów z kadru i zdjęć.
 7. Podczas rezerwacji terminu klient musi powierzyć Fotografowi swoje dane tj. imię i nazwisko oraz nr telefonu w celu umożliwienia kontaktu w sprawach dotyczących realizacji usługi.
 8. Na sesję zdjęciową w plenerze należy przyjść punktualnie. W przypadku spóźnienia lub braku mozliwości dotarcia proszę o uprzedzenie przynajmniej godzinę przed planowaną sesją.
 9.  Na domowe sesje lifestyle dojeżdżam na umówioną godzinę pod wskazany przez klienta adres.
 10. W przypadku nagłej choroby jest ustalany nowy termin sesji.
 11. W przypadku sesji plenerowych ze względu na pogodę istnieje możliwość przeniesienia terminu jeden raz. Sesja odwoływana jest na dwie godziny przed ustalonym terminem w przypadku burzy, porywistego deszczu lub wiatru.  Ciemne chmury stanowią powodu do odwołania zdjęć.
 12.  Zapłatę za sesję zdjęciową należy uiścić w dniu sesji gotówką lub przelewem na nr rachunku 80 1090 1551 0000 0001 4452 3135
 13. Cena sesji obejmuje usługę fotograficzną. Wysyłka wydruków oraz fotoalbumów jest dodatkowo płatna i wynosi 15 zł.
 14.  Gotowe zdjęcia przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem portalu WeTransfer oraz  w formie wydruków wykonanych na papierze jedwab z białą ramką w formacie 15×23
 15. Fotograf po realizacji sesji dokona selekcji zdjęć, które zostaną poddane autorskiej obróbce. Do 7 dni po wykonaniu sesji klient otrzymuje galerię wstępnie obrobionych zdjęć z naniesionym znakiem wodnym poprzez serwis pixieset.com.  Za jego pośrednictwem należy wybrać ujęcia w ilości zgodnej z wybranym pakietem.
 16. Nie ma możliwości zmiany pakietu po sesji. Istnieje możliwość poszerzenia każdego pakietu o dodatkowe ujęcia za opłątą wg cennika.
 17. Przygotowana przez fotografa galeria jest zabezpieczona hasłem i służy do podglądu oraz wyboru ujęć. Wyboru należy dokonać do  14  dni od otrzymania linku do galerii, wydruki są do odbioru / gotowe do wysłki do 21 dni od daty dokonania wyboru ujęć.
 18. Nie przekazuję nieobrobionych zdjęć oraz nie udostępniam surowych plików RAW.
 19. Gotowe zdjęcia przechowuję przez 6 miesięcy. Po tym czasie są usuwane z moich dysków i nie ma możliwości ich odzyskania.
 20. Istnieje możliwość zakupu vouchera wg oferty fotografa. Ważność voucheru to 6 miesięcy od daty wystawienia. Po tym terminie usługa nie zostanie zrealizowana.
  Na każdym voucherze podana jest data ważności. Osoba obdarowana powinna umówić termin sesji najpóźniej 1 miesiąc przed końcem ważności bonu.
 21. Obróbka zdjeć polega na poprawie estetyki i kompozycji zdjęcia, korekcie koloru, balansu bieli, kontrastu, nasycenia, eliminacji wpływu wad optyki itp. Modyfikacje wyglądu dotyczą tylko i wyłącznie usunięcia pojedynczych wyprysków, drobnych siniaków, zadrapań, które nie są trwałe. Nie podejmuję się retuszu całej skóry, wygładzania twarzy bądź zmiany sylwetki.
 22. Bez zgody klienta zdjęcia nie są publikowane na stronie fotografa oraz w portalach tj Facebook czy Instagram ani udostepniane osobom trzecim.
 23. Wraz z przekazaniem przez fotografa zdjęć, klient nabywa prawo do wykorzystywania ich w celach niekomercyjnych, w tym do ich rozpowszechniania, drukowania lub powielania (licencja).
 24. Prawa autorskie należą do fotografa i zgodnie z zasadami prawa autorskiego, wszelka ingerencja w otrzymanych fotografiach tj. kadrowanie, zmiana koloru, nakładanie filtrów jest zabroniona.
 25. Przekazane fotografie jako produkt finalny nie podlegają zwrotom, reklamacjom, zażaleniom ani innym roszczeniom tego typu wobec fotografa. Biorąc udział w sesji zdjęciowej klient oświadcza, że zapoznał się z dorobkiem artystycznym fotografa i w pełni akceptuje formę i styl przez niego prezentowane. Fotograf gwarantuje wykonanie zdjęć w jakości porównywalnej lub lepszej do fotografii w portfolio i galeriach zdjęć fotografa.
 26. Fotograf nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie wydruki (odbitki) zdjęć w innych laboratoriach fotograficznych, z którymi nie współpracuje, a które mogą niekorzystnie wpływać na jakość ostateczną zdjęć. Wszelkie wydruki należy porównać z otrzymanymi od fotografa

 

Styl moich fotografii jest bardzo naturalny, podczas fotografowania skupaim się przede wszystkim na Waszych emocjach i wzajemnej relacji. Mam nadzieję, że to właśnie te cechy moich zdjęć przekonały Was do współpracy ze mną. Uwzględniając powyższe, potwierdzacie, że zapoznaliście się z moim portfolio i akceptujecie mój styl fotografowania, kadrowanie, kolorystykę oraz sposób obróbki zdjęć.

Pamiętajcie proszę, że na końcowy efekt zdjęć, poza Waszymi świetnymi humorami i przygotowaniem, odpowiednio dobranym strojem przede wszystkim mają wpływ warunki pogodowe podczas sesji w plenerze, a podczas domowych sesji lifestyle  ilość światła we wnętrzu.

 

 

Regulamin obowiązuje od dnia 02.01.2020 roku.